Refresh
A-Grade Men
1 27 Chris JONGEWAARD Port Adelaide
2 28 Garry MILLBURN Peloton Sports
3 29 Tom CHAPMAN Norwood
4 4 Paul REDENBACH Melbourne Cycling League
5 5 John GROVES Fat Tyre Flyers MTB
6 3 Steven CUSWORTH Lysterfield District Trail Riders
7 30 Jay CALLAGHAN Rockhampton
8 7 Nicholas NORDEN St Kilda
9 6 Ben WALKERDEN Red Hill Riders MTB
10 16 Jasper ALBRECHT Castlemaine Rocky Riders
11 201 Brett BUCKLAND Alpine
12 38 John LAW Giant Cycling
13 31 Nicholas SMITH Southern Highlands
14 11 Warrack LEACH Melbourne Cycling League
15 8 Mathew GRAY Brunswick
16 12 Scott RETTINO Melbourne Cycling League
17 36 Steven LEE Adelaide MTB
18 42 Nick MORGAN Geelong MTB
19 33 Adrian SCOTT MTB
20 17 James DEANE Team Mount Beauty
21 47 Shaun CASH Norwood
22 45 Lewis CIDDOR Plenty Gorge MTB
23 46 Carl FOKKEMA Manly Warringah MTB
24 9 Joshua SEK Melbourne Cycling League
25 35 Jeff CURTES United States of America
26 43 Max HARDY Norwood
27 19 Paddy OLIVER Melbourne Cycling League
28 25 Allister PAYNE You Yang MTB
29 15 Craig PEACOCK MTBA
30 39 Chris SMITH St Kilda
31 37 Lee FLOYD Geelong MTB
32 34 Mark CHADWICK Port Adelaide
33 14 Alex DRABBLE Dirt Riders
34 26 Julian SPILLER Melbourne Cycling League
35 22 John CZECHOWSKI Hawthorn
36 13 Ian KELLY Geelong MTB
37 20 Nicholas COTTERELL Brunswick
38 185 Dylan NEWELL Brunswick
39 21 Brad EASTICK Brunswick
40 44 Jack HOGAN Norwood
41 48 Mitch ALLEN Sunbury
42 1 Paul VAN DER PLOEG Team Mount Beauty

B-Grade Men
1 85 William OCKENDEN Carnegie Caulfield
2 92 Jay BUTLER Full Gas Pedallers
3 116 Joshua SULLIVAN Wangaratta
4 95 Mark MCDOUGALL Alpine
5 89 Gregory THORNE Melbourne Cycling League
6 115 Anakin WILLIAMS Carnegie Caulfield
7 90 Stephen WHITING Coburg
8 74 Piper ALBRECHT Castlemaine Rocky Riders
9 88 Phillip BARDSLEY-SMITH Alpine
10 113 Andrew SLEEMAN Ararat District
11 101 Xiangran Luo LUO Dirt Riders
12 94 Mason HENDER St Kilda
13 110 Nicholas RHODES Geelong
14 71 Brady BANTICK Team Mount Beauty
15 105 Will HALPIN MTB Melbourne
16 103 Darin LYNCH Alpine
17 101 Xiangran Luo LUO Dirt Riders
18 86 Liam PANOZZO Team Mount Beauty
19 99 Andy ROGERS Melbourne Cycling League
20 84 Paul LARKIN The Fitzroy Revolution MTB
21 73 Wayne GIBBINGS MTBA
22 98 Gordon PIPE Riverland
23 108 Rowan PHILIP Melbourne Cycling League
24 72 Heath CHRISTIE St Kilda
25 82 Sean COULEY Manly Warringah MTB
26 91 Harrison WAUGH Port Adelaide
27 87 Jake THOMAS Port Adelaide
28 81 Cameron MCKENZIE Hawthorn
29 102 Tyrone MCCARROLL Canberra off-Road Cyclists
30 76 Jason NESTOR Ballarat / Sebastopol
31 77 Damian FLATZ Red Hill Riders MTB
32 97 Michael HERNAN Western Sydney
33 75 Simon HEPPLESTON Plenty Gorge MTB

C-Grade Men
Coming Soon

Open Men
Coming Soon

Women A
1 52 Naomi WILLIAMS The Fitzroy Revolution MTB
2 53 Rebecca LOCKE The Fitzroy Revolution MTB
3 56 April MCDONOUGH Geelong MTB
4 51 Melissa ANSET Warrandyte MTB
5 59 Natalie REDMOND Port Adelaide
6 54 Tessa FABRY Brunswick
7 60 Fiona MORRIS MTBA
8 58 Teagan ATHERSTONE Alpine
9 55 Brodie CHAPMAN Uni QLD
10 57 Bridget SLOCUM Hawthorn
11 61 Kelly ROBINSON Port Adelaide

Women B
1 207 Emma KEOGH Trial MTBA membership
2 191 Alice LEWIS Sunbury
3 197 Lana ADAMS Port Adelaide
4 174 Caroline CLARKE MTBA
5 176 Carole WHITEHEAD Plenty Gorge MTB
6 173 Leonie VITERBO St Kilda
7 221 Aroha YATES Forrest MTB
8 172 Kadri POLDMETS MTBA
9 175 Erin MITCHELL Blackburn
10 186 Jude JONASSON MTBA
11 170 Danielle GARDEN Echuca/Moama
12 179 Clarissa TORCASIO Sunbury
13 188 Tanya STURT Mountain bike australia
14 193 Tiffany WALDRON Brunswick Cycling Club
15 195 Carley MCKAY Alpine
16 181 Keely SAMSON Sunbury
17 182 Bronwyn JOHNS MTBA
18 187 Catherine RYDER Trial MTBA membership
19 209 Hether CURTIS MTBA
20 178 Lee SCHULTZ MTBA
21 198 Fiona MCQUEEN Port Adelaide
22 194 Allison STURT Mountain bike australia
23 185 Dylan NEWELL Brunswick
24 194 Allison STURT Mountain bike australia
25 180 Amanda BEATTIE MTBA
26 184 Ella ATKINSON Melbourne Cycling League
27 189 Sienna GROVE Dirt Riders
28 177 Kate FOWLER Brunswick

Women Open
1 213 Jo CULLEN None
2 215 Jo CRESWELL Full Gas Pedallers
3 217 Wendy SNOWBALL Warrandyte MTB
4 214 Ella PHOTIS Alpine
5 216 Tanya SIMPSON Plenty Gorge MTB
6 211 Andrea PERLUZZO Melbourne University
7 212 Lara SRBINOVSKI MTBA